Adopce pokoje – jak na to?


Darujte rodinám možnost být spolu v náročných okamžicích jejich života.

Adoptujte pokoj v prvním českém Domě Ronalda McDonalda, aby nemocné děti měly šanci cítit láskyplnou podporu svých rodičů každý den.

Vyberte si pokoj, vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme

Kolik můžete rodinám adopcí pokojů přispět?

1 rok + 60 000 kč = 1 adoptovaný pokoj
3 roky + 150 000 kč = 1 adoptovaný pokoj

1 rok + 150 000 kč = 1 místnost v části společných prostor
3 roky + 400 000 kč = 1 místnost v části společných prostor

Proč Dům Ronalda McDonalda?


Běžný nemocniční pokoj bohužel neumožňuje členům rodiny nemocného dítěte dostatečný komfort ani soukromí. Zpravidla poskytuje ubytování pouze pro jednoho příbuzného a staví tak rodinné příslušníky před další složitou situaci.

Přitom rodiny, které mohou být během léčby pohromadě, se s celou záležitostí prokazatelně vypořádávají mnohem lépe. S vaším přispěním zajistíme rodinám pohodlný dočasný domov, větší psychickou pohodu, a hlavně možnost být spolu. Buďte s námi u šťastných konců.

Oslovili jsme Vás?


Vyplňte své kontaktní údaje do formuláře. Po jeho odeslání se Vám ozveme zpátky a vysvětlíme podrobné kroky. Samozřejmostí je, že na Váš dar vystavíme darovací smlouvu a potvrzení o daru.

Vaše jméno nebo logo bude po celou dobu adopce uvedeno nejen zde na webových stránkách, ale především na cedulce u vybraného pokoje/místnosti v části společných prostor v Domě Ronalda McDonalda.

Za Vaši pomoc Vám rádi poděkujeme také na našich sociálních sítích a ve výroční zprávě.

Kontaktní formulář

Vyplňte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme.Osobní údaje, které jste nám poskytl/a, budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení Vaší zprávy.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.