Co děláme

Nemocné děti rodiče potřebují

Naše poslání

Cílem péče zaměřené na rodinu - Family Centered Care - je umožnit vážně nemocným dětem a jejich rodinám komplexní přístup k léčbě. Podporuje rodiny po celou dobu jejich cesty zdravotnickým systémem a zajišťujeme i návazné služby a programy pro psychickou i fyzickou pohodu celé rodiny.

Čtěte více

Jak pomáháme

Po celém světě Domy Ronalda McDonalda pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí usnadňují rodičům zvládat lépe jejich náročnou situaci. Eliminují neustálé dojíždění do nemocnic, čímž jim šetří sílu, čas i finanční prostředky. U nás mohou bydlet zdarma a všichni. Naše další aktivity a podpora pracovníků v domech poskytují rodinám důležité zázemí tolik potřebné pro alespoň základní úlevu od každodenní zátěže spojené s pečováním o jejich nemocné dítě. Děláme vše pro to, aby se rodiny v Domech Ronalda McDonalda mohly cítit téměř jako doma.

Čtěte více

Příběhy rodin

Příběhy rodin vážně nemocných dětí, kterým jsme pomohli, jsou velmi silné. Buďte s námi u šťastných konců.

Čtěte více

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.