Dům Ronalda McDonalda

Podívejte se, jak pokračuje stavba Domu Ronalda McDonalda

Díky vám budou rodiny vážně nemocných dětí opět spolu.

První český Dům Ronalda McDonalda bude stát přímo v areálu Fakultní nemocnice v Motole a bude sloužit jako dočasný domov rodinám dětí, které se zde dlouhodobě léčí. Dům, jehož hrubá stavba je již dokončená, plánujeme otevřít na konci roku 2022.

Stále však sbíráme finance na vybavení a následný provoz, aby se u nás rodiny cítily co nejlépe a mohly načerpat tolik potřebnou sílu.

Motolská nemocnice nebyla vybrána náhodně – jde o nejrozsáhlejší zařízení pro péči o dětské pacienty s největším onkologickým a hematologickým centrem pro děti. Dům bude mít kapacitu 21 pokojů, upravených podle skutečných potřeb rodičů, kteří již podobnou službu využívají po celém světě a jejichž zkušenosti vnímáme.

Každá rodina bude mít k dispozici jeden pokoj, kde se pohodlně vyspí až 4 osoby. Pro setkávání a vzájemnou podporu rodin zde bude velká společná kuchyně s jídelnou, obývací prostor a herna pro děti. Chybět samozřejmě nebude ani pracovna, prádelna a praktické úložné prostory. O chod celého Domu se budou starat dobrovolníci a zaměstnanci nadačního fondu.

  • Vstup do Domu Ronalda McDonalda
  • Prostorný obývací pokoj k odpočinku
  • Vzdušná a moderně vybavená kuchyně
  • Moderní pracovna
  • Světlý a útulný pokoj
  • Koupelna a WC

Vstup do interiéru prvního Domu Ronalda McDonalda

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte toho všeho součástí.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.