fbpx

Krajské projekty

Přestavba pokojů na dětském oddělení v Nemocnici ve Frýdku – Místku

V říjnu 2016 členka správní rady a ředitel nadačního fondu Kamila Kleiblová a Marek Šedivý slavnostně předali dětskému oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku dva pokoje se sociálním zařízením a kuchyňku pro rodiče dětských pacientů. 

Více informací

Úprava pokojů novorozeneckého oddělení v Krajské nemocnici Tomáši Bati ve Zlíně

V roce 2017 jsme částkou 100 000 Kč podpořili projekt s názvem Malé mimi. Cílem byla přestavba pokojů pro předčasně nenarozené děti a jejich maminky. Kromě toho se zde také vytvořila místnost se zázemím pro rodiče, kteří v nemocnici pobývají dlouhodobě, aby byli nablízku svým dětem.

Více informací

Novorozenecké oddělení Nemocnice s poliklinikou v České Lípě

Dne 31. 5. 2018 jsme předali pomyslný klíč ke dvěma pokojům na novorozeneckém oddělení Nemocnice s poliklinikou v České Lípě. Díky našim dárcům – společnosti Kitl a společnosti Farm Frites Poland jsme mohli věnovat modernizaci a rekonstrukci pokojů částku 300 000 Kč. 

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

© 2019 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.