Krajské projekty

Přestavba pokojů na dětském oddělení v Nemocnici ve Frýdku – Místku

V říjnu 2016 členka správní rady a ředitel nadačního fondu Kamila Kleiblová a Marek Šedivý slavnostně předali dětskému oddělení nemocnice ve Frýdku-Místku dva pokoje se sociálním zařízením a kuchyňku pro rodiče dětských pacientů. 

Více informací

Úprava pokojů novorozeneckého oddělení v Krajské nemocnici Tomáši Bati ve Zlíně

V roce 2017 jsme částkou 100 000 Kč podpořili projekt s názvem Malé mimi. Cílem byla přestavba pokojů pro předčasně narozené děti a jejich maminky. Kromě toho se zde také vytvořila místnost se zázemím pro rodiče, kteří v nemocnici pobývají dlouhodobě, aby byli nablízku svým dětem.

Více informací

Novorozenecké oddělení Nemocnice s poliklinikou v České Lípě

Dne 31. 5. 2018 jsme předali pomyslný klíč ke dvěma pokojům na novorozeneckém oddělení Nemocnice s poliklinikou v České Lípě. Díky našim dárcům – společnosti Kitl a společnosti Farm Frites Poland jsme mohli věnovat modernizaci a rekonstrukci pokojů částku 300 000 Kč. 

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.