Naše aktivity

Poskytujeme bezplatné ubytování rodičům

Dům Ronalda McDonalda

Naši kolegové ve světě postavili již téměř 400 Domů Ronalda McDonalda a ubytovali v nich tisíce vděčných rodičů vážně a dlouhodobě nemocných dětí. První takový dům pro Českou republiku byl vybudován za naší podpory v areálu Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Hrazení ubytování ve FN v Motole

Do doby, než uvedeme do provozu Dům Ronalda McDonalda v areálu Fakultní nemocnice v Motole, podporujeme rodiče, kteří chtějí být nablízku svým dlouhodobě hospitalizovaným dětem, úhradou ubytování na nemocniční ubytovně. Finanční podpora je určena rodičům, kterým pobyt nehradí zdravotní pojišťovna.

Více informací

Krajské projekty

V roce 2017 jsme začali spolupracovat s nemocnicí v České Lípě a už v květnu 2018 jsme předali pomyslný klíč k novým a modernizovaným pokojům pro maminky novorozenců. V předchozích letech jsme se finančně podíleli na přestavbách pokojů pro rodiče v nemocnicích ve Zlíně a Frýdku-Místku, které byly hojně využívány a pomohly rodinám 277 dětí.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.