fbpx

Naše aktivity

Poskytujeme bezplatné ubytování rodičům

Dům Ronalda McDonalda

Naši kolegové ve světě postavili již téměř 400 Domů Ronalda McDonalda a ubytovali v nich tisíce vděčných rodičů vážně a dlouhodobě nemocných dětí. První takový dům pro Českou republiku se nyní projektuje a v roce 2020 by měla začít jeho výstavba v areálu Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Hrazení ubytování ve FN v Motole

Do doby než otevřeme Dům Ronalda McDonalda v areálu Fakultní nemocnice v Motole, podporujeme rodiče, kteří chtějí být nablízku svým dlouhodobě hospitalizovaným dětem. Finanční podpora je určena rodičům, kterým pobyt nehradí zdravotní pojišťovna.

Více informací

Krajské projekty

V roce 2017 jsme na začali spolupracovat s nemocnicí v České Lípě, kde jsme v květnu 2018 mohli předat pomyslný klíč k novým a modernizovaným pokojům pro maminky novorozenců. V předchozích letech jsme se finančně podíleli na přestavbách pokojů pro rodiče v nemocnicích ve Zlíně a Frýdku-Místku, které i v roce 2018 byly hojně využívány a pomohly rodinám 277 dětí.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

© 2019 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.