Charitativní aukce děl známých osobností.

Umění pro dobrou věc, to byla myšlenka charitativní aukce, kde se 15. září dražila umělecká díla vytvořená známými osobnostmi televize Prima. Akci organizovala skupina Prima ve spolupráci s galerií Cermak Eisenkraft, kde se také dražba uskutečnila. Výtěžek z akce putoval na účet nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda. Částka bude použita na vybavení domu, který aktuálně stavíme v areálu motolské nemocnice.

Svá díla do aukce věnovalo 16 osobností. Mezi nimi například slavný módní navrhář Osmanny Lafita, mladá influencerka Djany, kterou jsme nedávno mohli zahlédnout v reality show Like House či herečka Eva Burešová, známá ze seriálu Slunečná spolu s dalšími kolegy z televize Prima. Akce se zúčastnili i partneři nadačního fondu nebo franšízanti sítě McDonald's.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.