Prodejem jmenovek na dárky se na provoz Domu vybralo 4 054 440 korun

Jmenovky na dárky se začaly prodávat v restauracích McDonald’s po celé republice 24. listopadu 2022. Tedy ode dne, kdy byl oficiálně otevřen první český Dům Ronalda McDonalda pro rodiny vážně nemocných dětí. A právě na jeho provoz putuje letošní výtěžek z prodeje charitativních samolepek.

Roční provoz Domu Ronalda McDonalda jsme předběžně spočítali na 12 milionů korun, to je poměrně vysoká částka. Díky prodeji          135 148 kusů charitativních samolepek se nám ale podařilo vybrat celou třetinu! Jsme za to velmi vděční, protože to znamená, že rodinám v nelehké životní situaci můžeme poskytovat podporu nejen v podobě útulného ubytování a klidného zázemí, kde mohou načerpat sílu, ale i další služby navíc.

Děkujeme všem franšízantům a jejich týmům i všem zákazníkům, kteří si jmenovky na dárky koupili, za pomoc s naplňováním našeho poslání – #AbyRodinyMohlyBytSpolu.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.