Otevíráme!

S radostí, hrdostí a zároveň vděčností oznamujeme, že 24. listopadu se oficiálně otevře první český Dům Ronalda McDonalda vybudovaný v areálu Fakultní nemocnice v Motole pro rodiny vážně nemocných dětí. Jde o nejvýznamnější moment v historii nadačního fondu a předěl v jeho působení v České republice. Jsme skutečně dojati, že se podařilo náš společný sen proměnit ve skutečnost a zrealizovat tento unikátní koncept „Home away from home – domova daleko od domova“. Děkujeme všem, kteří se zapojili do výstavby Domu a do jeho vybavování, ať už poskytnutím finančních prostředků, věcných darů nebo svých vynikajících služeb a dobrovolné pomoci. Bez vás bychom to nikdy nedokázali! I díky vám teď rodiny konečně mohou být spolu.

Nově otevřený Dům Ronalda McDonalda nabídne zázemí a pohodlné ubytování až 21 rodinám dětí dlouhodobě se léčících či hospitalizovaných právě ve FN Motol. To znamená, že rodiče a sourozenci budou jen pár kroků od malého pacienta a jemu se tak dostane jejich láskyplné podpory každý den. Ubytované rodiny si budou zároveň oporou sobě navzájem, mohou sdílet své zkušenosti se stejnou situací, a tak se s ní lépe vyrovnat. Tým nadačního fondu navíc rodinám nabídne i doplňkové služby a aktivity, které jim pomohou zlepšit duševní i fyzickou pohodu. Dům Ronalda McDonalda není zkrátka jen o přespání, je o komplexní podpoře rodin. A v té budeme nadále pokračovat i prostřednictvím dalších projektů našeho nadačního fondu.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.