Přes čtvrt milionu p(r)odaných ručiček přineslo na provoz Domu 6 398 725 korun

Naše oblíbené charitativní samolepky opět v červnu zaplavily nejen restaurace McDonald's po celém Česku. Ať už štědří dárci zvolili jakékoliv místo pro vylepení ručičky, znamená každá taková malá samolepka pro nadační fond obrovskou pomoc. Během letošní akce se jich podařilo prodat neuvěřitelných 255 949 kusů a vybrala se tak rekordní částka 6 398 725 korun. Jsme opravdu dojatí a moc děkujeme!

Celý výtěžek využijeme na provoz Domu Ronalda McDonalda, který už více než půl roku poskytuje ubytování zdarma a klidné zázemí vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Za dobu svého provozu pomohl již více než stovce z nich.

Děkujeme nejen franšízantům, kteří tuto charitativní akci opět skvěle podpořili, ale i každému zákazníkovi, díky němuž se nám daří plnit naše poslání - #AbyRodinyMohlyBytSpolu.

 

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.