fbpx

Naše partnerství s McDonald’s

S podporou McDonald’s od samého začátku

S podporou McDonald’s od samého začátku

Firma McDonald´s, zakladatel nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda, podporuje naši činnost a aktivity již více než 15 let. Tato podpora je nejen finanční, ale také odborná a praktická. Prostředky získané od hlavního partnera využíváme především na provoz a správu nadačního fondu. Díky tomu mohou peníze vybrané z veřejné sbírky v drtivé většině jít přímo na naše poslání, tedy na aktivity směřující k tomu, „Aby rodiny mohly být spolu“!

Největší pomocí je pro nás možnost umístění našich sbírkových pokladniček ve všech restauracích McDonald´s. Zákazníci mohou přispět také na elektronických kioscích díky darovacímu tlačítku v rámci nabídky. Dále dvakrát ročně prodáváme v restauracích charitativní předměty. Veškeré finance z těchto aktivit jdou do veřejné sbírky, kterou máme registrovanou Magistrátem hl. města Prahy.
Rodiny s vážně nemocnými dětmi nejsou lhostejné ani licenčním partnerům McDonald’s, tedy majitelům restaurací. Ti každoročně v listopadu pořádají speciální den s názvem McHappy Day, který má za cíl podpořit Nadační fond Dům Ronalda McDonalda. Tradičně během tohoto dne věnují k charitativním účelům polovinu tržby z prodeje hranolek.
Bez aktivit v restauracích, které nám jejich majitelé každoročně umožňují a podporují nás v nich, bychom jen velmi těžko vybírali prostředky na výstavbu Domu Ronalda McDonalda. Děkujeme všem zaměstnancům restaurací, kteří pomáhají prodávat naše charitativní předměty a bez jejichž aktivního zapojení by nikdy sbírka nebyla tak úspěšná.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

© 2019 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.