Naše partnerství s McDonald’s

S podporou McDonald’s od samého začátku

S podporou McDonald’s od samého počátku

Firma McDonald´s, zakladatel nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda, podporuje naši činnost od samého počátku. Tato podpora je nejen finanční, ale také odborná a praktická. Prostředky získané od hlavního partnera využíváme především na provoz a správu nadačního fondu. Díky tomu mohou peníze vybrané z veřejné sbírky v drtivé většině jít přímo na naše poslání, tedy na aktivity směřující k tomu, „Aby rodiny mohly být spolu“!

Největší pomocí je pro nás možnost umístění našich sbírkových pokladniček ve všech restauracích McDonald´s. Zákazníci mohou přispět také na elektronických kioscích díky darovacímu tlačítku v rámci nabídky. Dále dvakrát ročně prodáváme v restauracích charitativní předměty. Veškeré finance z těchto aktivit jdou do veřejné sbírky, kterou máme registrovanou Magistrátem hl. města Prahy.
Rodiny s vážně nemocnými dětmi nejsou lhostejné ani licenčním partnerům McDonald’s, tedy majitelům restaurací. Proto darují celoročně naší organizaci 2 koruny z každého prodaného Happy Meal.

Kromě toho každoročně v říjnu pořádají speciální den s názvem McHappy Day, který má za cíl podpořit Nadační fond Dům Ronalda McDonalda. Tradičně během tohoto dne věnují k charitativním účelům polovinu tržby z prodeje hranolek.
Bez aktivit v restauracích, které nám jejich majitelé umožňují a podporují nás v nich, bychom jen velmi těžko vybírali prostředky na projekty nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda. Děkujeme všem zaměstnancům restaurací, kteří pomáhají prodávat naše charitativní předměty a bez jejichž aktivního zapojení by nikdy sbírka nebyla tak úspěšná.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.