fbpx

Naše partnerství s McDonald’s

S podporou McDonald’s od samého začátku

S podporou McDonald’s od samého začátku

Firma McDonald´s, zakladatel nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda, podporuje naši činnost a aktivity již více než 15 let. Tato podpora je nejen finanční, ale také odborná a praktická. Prostředky získané od hlavního partnera využíváme především na provoz a správu nadačního fondu. Díky tomu mohou peníze vybrané z veřejné sbírky v drtivé většině jít přímo na naše poslání, tedy na aktivity směřující k tomu, „Aby rodiny mohly být spolu“!

Největší pomocí je pro nás možnost umístění našich sbírkových pokladniček ve všech restauracích McDonald´s. Zákazníci mohou přispět také na elektronických kioscích díky darovacímu tlačítku v rámci nabídky. Dále dvakrát ročně prodáváme v restauracích charitativní předměty. Veškeré finance z těchto aktivit jdou do veřejné sbírky, kterou máme registrovanou Magistrátem hl. města Prahy.
Rodiny s vážně nemocnými dětmi nejsou lhostejné ani licenčním partnerům McDonald’s, tedy majitelům restaurací. Ti každoročně v listopadu pořádají speciální den s názvem McHappy Day, který má za cíl podpořit Nadační fond Dům Ronalda McDonalda. Tradičně během tohoto dne věnují k charitativním účelům polovinu tržby z prodeje hranolek.
Bez aktivit v restauracích, které nám jejich majitelé každoročně umožňují a podporují nás v nich, bychom jen velmi těžko vybírali prostředky na výstavbu Domu Ronalda McDonalda. Děkujeme všem zaměstnancům restaurací, kteří pomáhají prodávat naše charitativní předměty a bez jejichž aktivního zapojení by nikdy sbírka nebyla tak úspěšná.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte toho všeho součástí.

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.