fbpx

CRAFT TEAM RUNNING – Běžte s námi

Vloni jste s námi mohli absolvovat běžecké závody RunCzech. Letos Vás zveme na speciální běžecký závod Craft Team Running, který je součástí Českého poháru v týmovém běhu.

V únoru jsme podepsali s Fakultní nemocnicí v Motole společnou dohodu o výstavbě a dlouhodobém provozování domu Ronalda McDonalda, který bude sloužit jako dočasný domov pro rodiny dlouhodobě hospitalizovaných dětí.
Díky pořadatelům běžeckých závodů Craft Team Running získáme na výstavbu dobu 100% výši ceny startovného. Ta činí minimálně 4 000 Kč, ale můžete zvolit částku vyšší a přispět tak více na výstavbu domu.

A o co vlastně jde?

Poběžíte unikátní týmový závod, kde nevítězí pouze výkon, ale i správně zvolená strategie a efektivní komunikace. Závod, který je nejen plný napětí a adrenalinu, ale i zábavy. Čtyřčlenné týmy musí vytvořit taktiku, jak uběhnout 15 okruhů o délce cca 1 400 metrů. Jde tedy o půlmaraton, který musí tým uběhnout co nejrychleji – základní podmínkou je, že každý člen týmu musí uběhnout alespoň dva okruhy.
Podrobné informace naleznete v našem letáku nebo na www.teamrunning.cz.

Přihlaste se a poběžte s námi!

Kontaktujte nás na runfor@drmcd.cz, pro případné dotazy volejte Barbaru Magendans na 606 381 116.

 

Běžte s námi informační leták (pdf)

 

Registrační formulář

Vyplňte prosím požadované údaje, zašleme Vám údaje pro platbu a další instrukce. Po zaplacení startovného obdržíte registrační kód, prostřednictvím kterého se do závodu zaregistrujete.

Děkujeme! Dům Ronalda McDonalda, nadační fond.

REGISTRACE JE UZAVŘENA

 

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

© 2019 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.