fbpx

Otevření 14 pokojů pro doprovody dětských pacientů

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 jsme společně s ředitelem Fakultní nemocnice v Motole Miloslavem Ludvíkem a motolskými lékaři otevřeli na ubytovně 14 pokojů s kapacitou 30 lůžek pro doprovody dlouhodobě hospitalizovaných dětí. Rodiče se tak mohou kvalitně vyspat a odpočinout v příjemném prostředí na pokojích s vlastním sociálním zázemím. To nebylo doposud na motolské ubytovně možné.

Nemocnice za více než 400 000 Kč rekonstruovala pokoje a my je díky finančnímu daru společnosti Farm Frites Poland vybavili dubovými postelemi s kvalitními matracemi a zamykacími nočními stolky. Ty pro nás na zakázku a s viditelnou radostí vyrobila valašská firma Jelínek – výroba nábytku, která nábytek dodala za pořizovací ceny s dopravou a montáží zdarma. Navíc ještě část nábytku darovala.

V pondělí před slavnostním otevíráním pokojů se na ubytovně sešli pracovníci Jelínek – výroba nábytku, herečka a zpěvačka Míša Dolinová, moderátorka Štěpánka Duchková, modelka a moderátorka Eva Čerešňáková, prezidentka Nadačního fondu Pink Bubble Martina Šmuková, muž roku 2018 Jiří Kmoníček, zpěvák Petr Kutheil a dýdžejka Lucie Sinková. Společně myli okna, uklízeli, montovali postele a přidělávali obrázky na zeď. Ilustrované fotografie nám věnovala ilustrátorka Eliška Podzimková.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

© 2019 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.