Oficiálně zahajujeme období pečení

Pečete už perníčky, aby stihly změknout? My letos stejně jako v předchozích dvou letech přicházíme s autorskou sadou vykrajovátek. Jedná se o tradiční plechová vykrajovátka české výroby se všemi atesty, žádná Čína. 😊 V prodeji nám opět pomáhá náš hlavní partner, společnost McDonald’s, vykrajovátka můžete zakoupit ve všech restauracích už od 16.11..

Koupí vykrajovátek ve tvaru rodiny – maminky, tatínka, holčičky a chlapečka obohatíte svoji sbírku a navíc podpoříte dobrou věc. Upečme spolu nemocným dětem kompletní rodinu, která s nimi bude moct být po celou dobu jejich léčby, nejen v předvánoční čas.

Loni tento prodej vynesl neuvěřitelných 1 553 253 Kč, podaří se nám letos atakovat hranici 3milionů? 😊 Že nepečete? Vykrajovátko je i krásný dárek. Dárek, který pomáhá.

Jedno stojí 40Kč a kompletní výtěžek z akce (po odečtení výrobních nákladů, které činí 7,6Kč) poputuje na stavbu Domu Ronalda McDonalda v pražské Motolské nemocnici pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí.

Těšíme se na vaše perníčky a krásné zdobení, označujte nás u fotek na sociálních sítích s #upecemedetemdum nebo @dumronaldamcdonalda.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.