fbpx

Partneři

Partner našeho poslání

5 000 000+ Kč ročně
MacDonald

McDonald's je naším partnerem na cestě za tímto jedinečným posláním.

Poskytuje nám přitom nejen finanční prostředky, ale také čas, um, inspiraci a sílu komunity, která společně dokáže měnit svět k lepšímu.

Hlavní partneři

250 000 Kč - 500 000 Kč ročně
Havi

HAVI Logistics s.r.o. zajišťuje nezbytný a komplexní servis pro hladký chod restaurací McDonald's a dalších významných zákazníků

Havi

Jeden z lídrů v oblasti zpracování brambor. S McDonald’s hrdě spolupracuje ve více než 20 zemích a tuto spolupráci zakládá na vzájemném respektu, důvěře a sdílených hodnotách. Těmi jsou především komunita, rodina a podpora v době nouze.

Havi

  UniCredit Bank – ,,Banka pro všechno, na čem záleží.” / ,,Banking that matters.”

winterhalter

Rodinný podnik již po 3 generace, který ručí za profesionální řešení v oblasti komerčního mytí. Dům Ronalda McDonalda vybavil profesionálními myčkami.

Eversheds Sutherland
UniCredit Bank

Významní partneři

250 000 Kč - 500 000 Kč
Savencia

Patří mezi světové lídry ve zpracování mléka a prodeje sýrařských specialit. Dům Ronalda McDonalda podpořil vybavením dětské herny.

Podporující partneři

do 100 000 Kč ročně
umdasch Story Design, a.s.

Patří mezi největší a nejprogresivnější české firmy v oboru návrhů, vývoje, výroby a instalace produktů na podporu prodeje a kompletního interiérového vybavení, včetně stavební činnosti.

H+K Manufacturing ULC

Poskytuje integrované systémy vybavení restaurací a servisní řešení.

Veolia Energie ČR, a.s.

Skupina Veolia Energie v ČR je jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů tepla, chladu, elektřiny a dalších energetických komodit.

Oc Haje

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

© 2019 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.