Partneři

Partner našeho poslání

5 000 000+ Kč ročně
MacDonald

McDonald's je naším partnerem na cestě za tímto jedinečným posláním.

Poskytuje nám přitom nejen finanční prostředky, ale také čas, um, inspiraci a sílu komunity, která společně dokáže měnit svět k lepšímu.

Hlavní partneři

250 000 Kč - 499 000 Kč ročně
Havi

HAVI Logistics s.r.o. zajišťuje nezbytný a komplexní servis pro hladký chod restaurací McDonald's a dalších významných zákazníků

Havi

Jeden z lídrů v oblasti zpracování brambor. S McDonald’s hrdě spolupracuje ve více než 20 zemích a tuto spolupráci zakládá na vzájemném respektu, důvěře a sdílených hodnotách. Těmi jsou především komunita, rodina a podpora v době nouze.

Havi

  UniCredit Bank – ,,Banka pro všechno, na čem záleží.” / ,,Banking that matters.”

winterhalter

Rodinný podnik již po 3 generace, který ručí za profesionální řešení v oblasti komerčního mytí. Dům Ronalda McDonalda vybavil profesionálními myčkami.

ARYZTA AG

Společnost ARYZTA AG je globální potravinářskou společností a dodavatelem pekárenských výrobků do maloobchodů a restaurací rychlého občerstvení, se sídlem v Curychu s působností po celém světě.

Virtuplex

Provozuje světově unikátní VR laboratoř o rozloze 600 m2 pro autentickou prezentaci a trénink uvnitř virtuálních modelů v měřítku 1:1 k reálné velikosti. Aplikací nejmodernější technologie virtuální a rozšířené reality získává pro své klienty konkurenční výhody a pomáhá jim zvyšovat efektivitu v širokém spektru jejich aktivit.

UniCredit Bank

Významní partneři

100 000 Kč - 249 000 Kč
Savencia

Patří mezi světové lídry ve zpracování mléka a prodeje sýrařských specialit. Dům Ronalda McDonalda podpořil vybavením dětské herny.

Podporující partneři

do 99 000 Kč ročně
Umdasch
H+K International
Veolia
Oc Haje
Expodum

Ambasadoři

Galerie Cermak Eisenkraft

Galerie Cermak Eisenkraft vznikla v roce 2014 s ambicí stát se významným obchodníkem s poválečným a současným českým, ale i světovým uměním. Zakladatelé firmy Tomáš Zapletal a David Železný, kteří již na českém trhu s uměním působili samostatně i před vznikem značky, si za hlavní cíl stanovili vytvoření důvěryhodné, seriózní firmy mezinárodního významu, která díky nejvyšším standardům své práce přispívá nyní ke kultivaci trhu s uměním v České republice.

Cermak Eisenkraft

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte toho všeho součástí.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.