Partnerství s nemocnicemi

Dům Ronalda McDonalda v českých nemocnicích

Dům Ronalda McDonalda v českých nemocnicích
Již téměř 20 let spolupracujeme především s Fakultní nemocnicí v Motole. Po celou tuto dobu jsme propláceli ubytování rodičům dlouhodobě nemocných dětí v místní ubytovně a zároveň jsme se věnovali vyjednávání spolupráce a následné stavbě Domu Ronalda McDonalda v tamním areálu, který těmto rodinám nyní nabízí bezplatné a pohodlné ubytování po celou dobu hospitalizace jejich dítěte.

První český Dům Ronalda McDonalda bude otevřen v listopadu roku 2022, stojí v těsné blízkosti dětského oddělení. Veškeré finance na stavbu domu dostala Fakultní nemocnice v Motole od nás darem. Z prostředků nadačního fondu budou hrazeny také samotný provoz a údržba Domu.

Naše spolupráce se nesoustřeďuje pouze na nemocnici v Motole. V předchozích letech jsme se také finančně podíleli na přestavbách pokojů pro rodiče v nemocnicích ve Zlíně, Frýdku-Místku a České Lípě.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.