Partnerství s nemocnicemi

Dům Ronalda McDonalda v českých nemocnicích

Již více než 15 let spolupracujeme s Fakultní nemocnicí v Motole. Po celou tuto dobu proplácíme ubytování rodičům dlouhodobě nemocných dětí v místní ubytovně a zároveň jsme vyjednávali podmínky pro náš hlavní projekt - stavbu domu, který těmto rodinám nabídne bezplatné a pohodlné ubytování v areálu nemocnice.  

Poté, co jsme začátkem roku 2019 společně podepsali smlouvy stvrzující, že se první Dům Ronalda McDonalda v České republice může začít stavět, můžeme náš cíl konečně realizovat. Dům, který by se měl otevřít ještě před koncem roku 2021, bude stát v těsné blízkosti dětského oddělení. Veškeré finance na stavbu domu od nás nemocnice dostane darem.  

Naše spolupráce se nesoustřeďuje pouze na nemocnici v Motole. V předchozích letech jsme se také finančně podíleli na přestavbách pokojů pro rodiče v nemocnicích ve Zlíně, Frýdku-Místku a České Lípě.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sitě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte toho všeho součástí.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.