Přispěj pomocí účtu

Číslo sbírkového nadačního účtu je

2700 2700 00/2700

Finanční prostředky z tohoto účtu putují na výstavbu a vybavení, resp. nyní na provozování Domu Ronalda McDonalda, který jsme postavili v areálu Fakultní nemocnice v Motole. Než se Dům otevře, hradíme z tohoto účtu za rodiče dlouhodobě hospitalizovaných dětí poplatky za stávající motolskou ubytovnu, aby mohli zůstat nablízku svým dětem. Staňte se pravidelným přispěvatelem – zadejte ve svém internetovém bankovnictví pravidelný měsíční příkaz. Můžete samozřejmě zaslat také jednorázovou částku. Každý dar bude využit smysluplně! Platbu vám můžeme písemně potvrdit a toto potvrzení můžete využít při zpracování daňového přiznání.

Přispěj pomocí účtu

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.