Sbírkové kasičky a kiosky

Sbírkové kasičky a kiosky

Velmi jednoduše můžete pomoci vážně nemocným a dlouhodobě hospitalizovaným dětem a jejich rodinám vhozením peněz do sbírkových kasiček ve všech restauracích McDonald’s. Veškeré peníze z kasiček jsou součástí registrované veřejné sbírky a jejich využití kontrolují úředníci Magistrátu hl. města Prahy.

Další možností, jak v restauracích celoročně přispívat, je volba částky 20 Kč před závěrečnou platbou na samoobslužných kioscích.

Veškeré finanční prostředky vybrané z kasiček nebo přes kiosky končí na sbírkovém účtu č. 2700 2700 00/2700 a jsou využívány na výstavbu a vybavení, resp. odd listopadu 2022 na provozování Domu Ronalda McDonalda, který jsme postavili v areálu Fakultní nemocnice v Motole. Do otevření domu byly finance ze sbírky používány také na úhradu ubytování rodičů ve stávající motolské ubytovně, aby mohli být nablízku svým dětem.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.