Ubytování rodičů ve Fakultní nemocnici v Motole

Ubytování rodičů

Do doby než otevřeme Dům Ronalda McDonalda v areálu Fakultní nemocnice v Motole, podporujeme rodiče, kteří chtějí být nablízku svým dlouhodobě hospitalizovaným dětem. Podpora je určena rodičům, kterým pobyt nehradí zdravotní pojišťovna. Nadační fond proplácí náklady za ubytování prvního doprovodu a hradí 50 % nákladů na ubytování dalšího doprovodu dětí, jejichž hospitalizace je delší než 14 dní v daném roce.

Ubytování rodičů probíhá ve spolupráci s jednotlivými klinikami. Rodiče potřebující pomoc se na dané klinice domluví s kontaktní zdravotní sestrou, která má ubytování doprovodu dětí na starosti. Ta s nimi vyplní potřebný formulář a vysvětlí jim další postup. Samotné ubytování pro rodinné příslušníky organizuje a zařizuje ubytovna Fakultní nemocnice v Motole.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.