Úprava pokojů novorozeneckého oddělení

  • Úvodní stránka
  • Úprava pokojů novorozeneckého oddělení v Krajské nemocnici Tomáši Bati ve Zlíně

Úprava pokojů novorozeneckého oddělení v Krajské nemocnici Tomáši Bati ve Zlíně

V roce 2017 jsme částkou 100 000 Kč podpořili projekt s názvem Malé mimi. Cílem byla přestavba pokojů pro předčasně nenarozené děti a jejich maminky. Kromě toho se zde také vytvořila místnost se zázemím pro rodiče, kteří v nemocnici pobývají dlouhodobě, aby byli nablízku svým dětem. O projektu „Malé mimi“ jsme se dozvěděli od naší patronky Štěpánky Duchkové. K jeho přímé podpoře nás pak přesvědčili dva lidé – pan primář Macko ze zlínské nemocnice a Martin Gazda, ředitel produkčního studia a zároveň i tatínek, který si zažil, jaký je delší pobyt na neonatologii se svým dítětem (a manželkou). Přesvědčili nás svým našením pro věc, svou upřímností a neúnavným úsilím, které málokdo vidí a ocení.

Kontaktujte nás

Máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat...

Sledujte naše sociální sítě

Something is wrong.
Instagram token error.

Přijměte pozvání do našeho Domu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
a buďte součástí aktuálního dění.

House With Heart

Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas společnosti Dům Ronalda McDonalda, nadační fond, aby zpracovávala mé osobní údaje (e-mailovou adresu).

* Registrací e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste starší 16 let.

© 2021 Nadační fond Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda je zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl N, vložka 1345 a má zaregistrovanou veřejnou sbírku osvědčenou Magistrátem hl. města Prahy sp. zn. S-MHMP/898536/2016.